Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6083
Stary 19.04.2010, 15:59
Cimoszewicz jako kandydat lewicy to jedyny dobry wybór. PiS wystawi Kaczyńskiego to niemal pewne ale sam zainteresowany będzie się wahał. Jarek to silny człowiek z charyzmą z osobowością przywódczą.

Teraz to kwestia rozegrania kampanii wyborczej. Moim zdaniem PiS powinno w sondażach znacznie podskoczyć w górę w granicach 40%. PO musiała zmieniać kampanię wyborczą a Palikot i Niesiołowski mają pewnie zakaz udzielania się w mediach przez najbliższy czas. A jak wiadomo to głównie Palikot ,,robię partii połowę elektoratu antyPiSowskiego,, . PO straci bardzo dużo na rzecz stonowanej kampanii wyborczej zyskać może PiS jak to dobrze rozegra. W drugiej turze widzę Cimoszewicza i Kaczyńskiego.

PS. Może nie polityczne, ale zgadujcie kto to ?

Ostatnio edytowane przez harimata : 19.04.2010 o godz. 16:08.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !