Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1011
Stary 19.04.2010, 15:51
ALe przecierz było ustalane że bilety na sektor gosci są po 15 zł ewentualnie 20 ;/
No chyba że jak będą nowe stadiony to bilety na sektor gosci bedą tak drogie.

PS: http://www.legia.com/www/pliki/folder_cennik.pdf jak by ktos chciał gdzie bedą dane sektory.
Odpowiedz cytując