ALe przecierz było ustalane że bilety na sektor gosci są po 15 zł ewentualnie 20 ;/
No chyba że jak będą nowe stadiony to bilety na sektor gosci bedą tak drogie.
PS:
http://www.legia.com/www/pliki/folder_cennik.pdf jak by ktos chciał gdzie bedą dane sektory.