Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6080
Stary 19.04.2010, 15:19
Cytat:
Libicki odszedł, bo mu nie dano stołka w PE
łał
Widzę ,że historia faktycznie potrafi układać ciekawe narracje.
Ja myślałem , że odszedł bo mu podłożono świnię , żeby przypadkiem Konrad Szymański nie miał problemów z dostaniem się do PE .

A co do teoretycznego kandydata PiS-SLDowskiego , to miałeś Sędzio kiedyś taką fajną grafikę w podpisie . Szkoda że już jej nie ma .