Cytat:
|
Libicki odszedł, bo mu nie dano stołka w PE
|
łał
Widzę ,że historia faktycznie potrafi układać ciekawe narracje.
Ja myślałem , że odszedł bo mu podłożono świnię , żeby przypadkiem Konrad Szymański nie miał problemów z dostaniem się do PE .
A co do teoretycznego kandydata PiS-SLDowskiego , to miałeś Sędzio kiedyś taką fajną grafikę w podpisie . Szkoda że już jej nie ma .