Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6074
Stary 19.04.2010, 14:36
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Jego przemówienie na pogrzebie pokazało, że ma charyzmę drewnianej deski
też to zauważyłem
nie uciekając daleko, od Tuska co najmniej poziom niżej

pytanie tylko czy PO potrzebny jest ktoś więcej niż pan klepiący ich ustawy
moim zdaniem nie, a wygrana innego kandydata spowoduje zamieszanie i znowu nie będziemy wiedzieć kto i jak rządzi... bo prezydent co rusz mówi NIE

jak mówiłem dla mnie czarnym koniem będzie kandydat lewicy, jeżeli wybiorą z sensem (żeby to czasem nie był Olechowski :| )

jeżeli wystartuje Jarosław, to jedyne co będzie mógł robić to... nie wychylać się, nie mieszać w dyskusje...
... zaraz mu wypomną że brat postąpił by inaczej, plus podział na dobrego-zmarłego i złego-żyjącego
i ma szanse przy założeniu że Komorowski gaf nie popełni
dlatego w jego wygraną jako kandydata PiSu nie wierzę

pytanie kto teraz jest niezagospodarowanym elektoratem i jak go zdobyć?
Ci ze wsi, mieszczuchy? klasa średnia, najuboższa? wierni, niewierni?... a może każdy bardziej emocjonalny pogrążony w żałobie?

z jednej strony wybory o tyle będą ciekawsze, że będą inne i choć trochę bardziej umiarkowane...

... ale z drugiej strony kandydaci nawet Ci domniemani są tacy, że pożal się...

wniosek: czeka nas wzmacnianie roli premiera, in Tusk we trust ;-)


---
Zalewski i Mazurek dobrze napisali
Komorowski w Platformie nie może nic, zostanie prezydentem i nadal nie będzie mógł NIC
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 19.04.2010 o godz. 14:39.