Boleck napisał(a):

|
Słuchaj koleżko, nie umiesz ze mną rozmawiać i nie podoba ci się, że Ci nie przytakuje, nie próbuj cwaniaczku wykorzystywać, że jesteś moderatorem. Jeśli ktoś nie szanuje odmiennego zdania to tylko Ty. Nigdzie Ci nie ubliżyłem, ale dla ludzi związanych z PiSem mocny argument to agresja a wyzywanie Pierwszej Damy czarownicą to nie warta wzmianki dyskusja. Możesz mnie banować udowodnisz, że jesteś prostakiem.
|
Inny moderator ci to udowodni jak nie zmienisz tonu bo wlasnie z tym postem przestaje zwracac na ciebie uwage.
Gdybys byl odrobine zorientowany "koleżko" w temacie to bys wiedzial ze w zaden sposob nie jestem zwiazany z PiSem.