Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6068
Stary 19.04.2010, 14:22
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Jestes jedynym tutaj wyjezdzajacym z tak agresywnymi tekstami wiec albo zmien miejsce albo sposob wypowiedzi bo podnosisz cisnienie innym tym ze nie potrafisz zrozumiec czyjegos punktu widzenia oraz tym ze mierzac ludzi swoja miara uwazasz ze kazdy probuje przekuc pogrzeb przyjaciela we wlasny sukces.

Tutaj przyklad jezyka agresji:
Jan Widacki:
"Polsce grozi realne niebezpieczeństwo, że prezydentem zostanie Jarosław Kaczyński"

W wolnym tlumaczeniu: "Polsce grozi niebezpieczenstwo ze z powodu zasad demokracji spoleczenstwo dokona wyboru innego niz ja bym chcial".

W ogole Widacki ostatnio ma jakies parcie na szklo. W czasie zaloby blysnal wypowiedzia iz "spoleczenstwa Krakowa opowiedzialo sie przeciw honorowemu obywatelstwu Krakowa". Ktore spoleczenstwo? Caly blisko milion ludzi? Fajnie jest wypowiadac sie w imieniu miliona osob nie majac do tego najmniejszego prawa. I to wlasnie u takich ludzi jak Widacki irytuje najbardziej. Uzurpowanie sobie prawa do posiadania jedynie slusznej racji i przypisywanie wlasnych pogladow calemu spoleczenstwu.
Słuchaj koleżko, nie umiesz ze mną rozmawiać i nie podoba ci się, że Ci nie przytakuje, nie próbuj cwaniaczku wykorzystywać, że jesteś moderatorem. Jeśli ktoś nie szanuje odmiennego zdania to tylko Ty. Nigdzie Ci nie ubliżyłem, ale dla ludzi związanych z PiSem mocny argument to agresja a wyzywanie Pierwszej Damy czarownicą to nie warta wzmianki dyskusja. Możesz mnie banować udowodnisz, że jesteś prostakiem.