Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6064
Stary 19.04.2010, 13:52
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
yeah, żałoba skończona - pojednanie też. wojnę polityczną czas zacząć!

nie pobijcie się tylko...

ps. oby ludzie przejrzeli na oczy i na Bronka nie głosowali..
Sugerujesz że lepszy Kaczor ? proooszie Cie....