Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6054
Stary 19.04.2010, 13:24
Boleck napisał(a):Wyświetl post
Czyli dotarło do Ciebie, że palnołes bzdurę i zmieniłeś temat. Jak widać PiS dalej dzieli ludzi ty jesteś w tych 99% którzy z pogrzebu robią wiec wyborczy ja jestem w tym 1 % dla których pogrzeb to smutne wydarzenie i wolą powiedzieć mniej niż przesadzić.
Chyba nie zrozumiales kompletnie co napisalem. Trzy razy czytalem i nie widze zwiazku miedzy tym co piszesz a tym co cytujesz. Co wiecej, jesli juz jest jakis zwiazek to jest on odwrotny o 180 stopni.
WISŁA PANY !!