Boleck napisał(a):

|
Czyli dotarło do Ciebie, że palnołes bzdurę i zmieniłeś temat. Jak widać PiS dalej dzieli ludzi ty jesteś w tych 99% którzy z pogrzebu robią wiec wyborczy ja jestem w tym 1 % dla których pogrzeb to smutne wydarzenie i wolą powiedzieć mniej niż przesadzić.
|
Chyba nie zrozumiales kompletnie co napisalem. Trzy razy czytalem i nie widze zwiazku miedzy tym co piszesz a tym co cytujesz. Co wiecej, jesli juz jest jakis zwiazek to jest on odwrotny o 180 stopni.