Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6053
Stary 19.04.2010, 13:18
Co do wypowiedzi Komorowskiego to strategia Tuska jak i całej Platformy jak widać bez zmian.
Ktoś na nas pluje, więc udajemy że deszcz pada.
Odnoszę się do słów które wypowiedział w przemówieniu a mianowicie że zapamiętamy oznaki solidaryzmu Obamy ( miał wtedy powiedzieć że w tych chwilach wszyscy jesteśmy polakami. )

Nie wiem jak reszta ale ja zapamiętam że miał być a go nie było wolał wtedy w golfa grać ( tak opisuje "The Washington Times")
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"