Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6031
Stary 19.04.2010, 11:35
oglądałem uroczystości w tv i raziły mnie oklaski jak przejeżdżała trumna oraz późniejsze okrzyki "Lech Kaczyński dziękujemy" nie oddaje to w moim poczuciu powagi wydarzeniu jakim jest pogrzeb