No tak. Mozna dac sie nabierac i na takie sztuczki jak ta powyzej.
Przykladowo "na mecz Wisły z Tlokami Gorzyce w PP szacowany jest komplet 15 tysiecy!" a potem "przyszlo tylko 5 tysiecy..."
Szczegol ze to najlepszy wynik z calej Polski na meczach PP w danym tygodniu, ze rywal wiecej niz kiepski i ze 5 tys to na niektore stadiony nie stawia sie nawet na mecze topowe.
150 tys ludzi stojacych z wlasnej woli pol dnia, a wczesniej wielu z nich jadacych kilkanascie godzin po to zeby uczestniczyc w czyms co lepiej mogli zobaczyc w tv to jest wg ciebie malo?
150 tys to nawet na Sylwestra czy Wianki nie przychodzi, nie mowiac o zadnym innym "przyjemnym" wydarzeniu.
"mialo byc"

to znaczy ze przeprowadzono ogolnonarodowoa hiperankiete i 1,5 mln jej uczestnikow zadeklarowalo ze przyjdzie?