Kocur napisał(a):

Vinci - nie tylko Maroko pokazało "że się da":
Uważam że Czesi mogą być dumni ze swojego prezydenta
|
I jeszcze to:
Cytat:
|
- Dowodzi to, że wszelkie mówienie o jedności europejskiej to jedynie puste słowa - dodał czeski prezydent.
|
Choc trzeba przyznac, ze akurat prezydent Czech mial latwo - pociagiem pare godzin.
Wyglada na to, ze jak Obama odwolal swoj przyjazd to wszyscy to potraktowali jako pretekst
ale gdzie USA, a gdzie Europa. Zreszta samoloty panstwowe mogly przyleciec na nizszym pulapie
szczeglnie, ze ruchu w powietrzu nie bylo wielkiego przeciez - najwyzej by spalili wiecej paliwa.
Dobrze, ze chociaz Miedwiediew przylecial.