Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6007
Stary 19.04.2010, 08:52
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Vinci - nie tylko Maroko pokazało "że się da":

Uważam że Czesi mogą być dumni ze swojego prezydenta
I jeszcze to:

Cytat:
- Dowodzi to, że wszelkie mówienie o jedności europejskiej to jedynie puste słowa - dodał czeski prezydent.
Choc trzeba przyznac, ze akurat prezydent Czech mial latwo - pociagiem pare godzin.
Wyglada na to, ze jak Obama odwolal swoj przyjazd to wszyscy to potraktowali jako pretekst
ale gdzie USA, a gdzie Europa. Zreszta samoloty panstwowe mogly przyleciec na nizszym pulapie
szczeglnie, ze ruchu w powietrzu nie bylo wielkiego przeciez - najwyzej by spalili wiecej paliwa.
Dobrze, ze chociaz Miedwiediew przylecial.
Puchar jest na5z!