Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6005
Stary 19.04.2010, 08:00
harthausen napisał(a):Wyświetl post
^^ święte słowa o tych Ruskich. Zresztą długo nie trzeba będzie czekać, jak znowu po swojemu zagrają, choćby po wybudowaniu rurociągu północnego zamkną gaz naszej rurze, jeśli się tylko okaże, że nasze polityczne asy przez dziesięciolecia nie potrafiły (nie chciały ?) alternatywnych źródeł energii załatwić.
Żeby nie było OT : przyzwoity człowiek był z naszego prezydenta. Wspaniała żona. Chyba nieraz żałowali, że w polityce siedzieli.


A kto Im bronił wyjść z tego? To dotyczy zresztą wszystkich "biednych" polityków.
Dziękuję śp Prezydentowi za Jego służbę publiczną. Mam nadzieję, że następca będzie lepszy.