Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 18.04.2010, 23:35
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ja będę mieć satysfakcję, gdy drużyna zacznie coś składnego grać w ataku. Kto wystąpi dla mnie bez znaczenia.
No właśnie - skeba pisze o jakimś ustawieniu, o skuteczności a problem skuteczności od jakiegoś czasu jest w ogóle problemem drugorzędnym bo żeby zjebać jakąś setkę to trzeba sobie ją najpierw stworzyć.

Też mam nadzieje że 'drużyna zacznie coś składnego grać w ataku' - swoją drogą fajnie napisane bo chyba nikt na jakiś szał nie liczy a jedynie na choćby niewielkie uporządkowanie tego chaosu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując