tofik napisał(a):

|
Ja będę mieć satysfakcję, gdy drużyna zacznie coś składnego grać w ataku. Kto wystąpi dla mnie bez znaczenia.
|
No właśnie - skeba pisze o jakimś ustawieniu, o skuteczności a problem skuteczności od jakiegoś czasu jest w ogóle problemem drugorzędnym bo żeby zjebać jakąś setkę to trzeba sobie ją najpierw stworzyć.
Też mam nadzieje że 'drużyna zacznie coś składnego grać w ataku' - swoją drogą fajnie napisane bo chyba nikt na jakiś szał nie liczy a jedynie na choćby niewielkie uporządkowanie tego chaosu.