|
Senior Member
Offline
|
|
bieniuTS napisał(a): 
Mam pytanie odnośnie opłat za wystawienie przedmiotu na allegro:
Czy w razie gdy przedmiot nie zostanie sprzedany allegro zwraca koszty wystawienia aukcji?
Czy mogę po prostu wystawić ten przedmiot ponownie nie płacąc kolejny raz?
A może jest tak, że jak rzecz się nie sprzeda to kosztów nie zwracają i jeszcze za ponowne wystawienie trzeba zapłacić kolejny raz?
Proszę o odpowiedź kogoś kto się na tym zna, bo sam już się nie mogę połapać w tym całym rachunku...
|
1. NIE
2. NIE
3. TAK
|
|