Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15661
Stary 18.04.2010, 22:56
bieniuTS napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie opłat za wystawienie przedmiotu na allegro:

Czy w razie gdy przedmiot nie zostanie sprzedany allegro zwraca koszty wystawienia aukcji?
Czy mogę po prostu wystawić ten przedmiot ponownie nie płacąc kolejny raz?

A może jest tak, że jak rzecz się nie sprzeda to kosztów nie zwracają i jeszcze za ponowne wystawienie trzeba zapłacić kolejny raz?

Proszę o odpowiedź kogoś kto się na tym zna, bo sam już się nie mogę połapać w tym całym rachunku...
1. NIE
2. NIE
3. TAK
Odpowiedz cytując