To akurat nie za często spotykane żeby ktoś musiał pauzować 2 mecze za żółte kartki (tyle ich już nagromadził)
O stoperach Wisły zagrożonych przed meczem z Lechem już pisali. O innych pierdach też.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ni,1462617,812
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Przeżywasz jak mrówka okres.