tofik napisał(a):

|
Ja będę mieć satysfakcję, gdy drużyna zacznie coś składnego grać w ataku. Kto wystąpi dla mnie bez znaczenia.
|
Ponoć Hristov ma zagrać w tym meczu. Zobaczymy czy i jak da sobie rade. Ciekawi mnie też jak zagra Jirsak.
Ale i tak najbardziej mnie ciekawi to czy trener Kasperczak zdołał cokolwiek "dobrego" zdziałac przez ten okres wolnego..