ZwrABG napisał(a):

potrzebuje kontakt do jakiegoś pośrednika ubezpieczeniowego z Krakowa co ma w ofercie firmę MTU ergo hestia niestety google nie pomaga....
i jeszcze jedno gdy kupiłem auto ubezpieczone na parę miesięcy jeszcze to wystarczy że pojadę i przepiszę polisę na siebie czy będę musiał coś jeszcze dopłacać bo nie mam żadnych zniżek
|
Miesiąc możesz mieć ubezpieczenie tej osoby, nic za nie nie płacąc, po tym mieisącu jeśli go nie wypowiesz to przechodzi automatycznie na Ciebie i będzie przeliczone według zniżek/zwyżek które posiadasz.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.