Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 18.04.2010, 20:26
kristos napisał(a):Wyświetl post
W ankiecie prawie 3/4 ankietowanych wypowiedziało się że Paweł powinien trafić na ławkę ,więc nie widzę problemu jego absencji w meczu.
Przynajmniej oni będą mieć satysfakcję.
satysfakcję że posadzili Pawła dzięki ankiecie?
to głupie
wolałbym nie mieć racji żeby tylko Wisła wygrywała

niech trener ustala skład nie sondaże

bo byli tacy co by Sobola też posadzili
Odpowiedz cytując