kristos napisał(a):

W ankiecie prawie 3/4 ankietowanych wypowiedziało się że Paweł powinien trafić na ławkę ,więc nie widzę problemu jego absencji w meczu.
Przynajmniej oni będą mieć satysfakcję.
|
satysfakcję że posadzili Pawła dzięki ankiecie

?
to głupie
wolałbym nie mieć racji żeby tylko Wisła wygrywała
niech trener ustala skład nie sondaże
bo byli tacy co by Sobola też posadzili
