|
W ankiecie prawie 3/4 ankietowanych wypowiedziało się że Paweł powinien trafić na ławkę ,więc nie widzę problemu jego absencji w meczu.
Przynajmniej oni będą mieć satysfakcję.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|