Temat
:
Hokej na lodzie
Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
130
18.04.2010, 20:03
I do tego zaczeły się MŚ I-szej dywizji z udziałem naszej kadry..ale na szczeście nikt o nich tutaj nie pisze bo po 2-óch pierwszych meczach nie ma juz o czym nawet..
SAMO JEDAN KLUB...
Cetnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cetnik
Znajdź inne posty napisane przez Cetnik