Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 18.04.2010, 20:03
I do tego zaczeły się MŚ I-szej dywizji z udziałem naszej kadry..ale na szczeście nikt o nich tutaj nie pisze bo po 2-óch pierwszych meczach nie ma juz o czym nawet..
SAMO JEDAN KLUB...

Odpowiedz cytując