Kamil_mchw napisał(a):

jak się nazywa kodek który automatycznie dodaje napisy do filmów problem mam taki że mam film i mam do niego napisy, które nie działają... próbowałem już z 6 programami odtwarzać i nic.
|
Być może chodzi Ci o ffdshow, ja ze swej strony polecam jak zwykle K-Lite Mega Codec Pack.
Wywal wszystko co masz do odtwarzania w komputerze i ściągnij najświeższą, bo z dzisiaj, wersję na przykład stąd:
http://www.programosy.pl/program,k-l...odec-pack.html