|
Nie wiemy jak rzeczywistość będzie teraz wyglądać w końcu Heniek miał trochę czasu na pracę z zespołem. Ale tak patrząc po tym co widzieliśmy to koniecznie potrzebni są skrzydłowi i napastnik nie zapominając o bramkarzu. Jak dla mnie Kosa, Onyszko, Sobiech czy też Traore mogliby wnieść troche kopa do squadu bo potrzeba nam wojowników
|