Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4838
Stary 18.04.2010, 16:50
Nie wiemy jak rzeczywistość będzie teraz wyglądać w końcu Heniek miał trochę czasu na pracę z zespołem. Ale tak patrząc po tym co widzieliśmy to koniecznie potrzebni są skrzydłowi i napastnik nie zapominając o bramkarzu. Jak dla mnie Kosa, Onyszko, Sobiech czy też Traore mogliby wnieść troche kopa do squadu bo potrzeba nam wojowników
Odpowiedz cytując