WislaOnly napisał(a):

Myślę, że w przypadku zdobycia majstra, klub zdecyduje się na wydanie skromnych pieniędzy na zakup jakiegoś kopacza, jednak w przypadku gry w eliminacjach do LE, działacze za przymusem El Nadprezesa sprzedadzą Marcelo i Małeckiego. Czyli będzie jeszcze gorzej niż teraz.
Sam wolałbym jakiegoś Polaka. Za dużo mamy już obcokrajowców w składzie. Może Sobiech...
Propozycja na napastnika zagranicznego:
http://transfermarkt.de/de/azamat-go...ler_89918.html
w ostatnim meczu strzelił hattricka.
|
Myślę, że nasza ewentualna oferta i tak nie przebije tej rosyjskiej.

Tym bardziej, że nasze europejskie wojaże pewnie jak zwykle się skończa na eliminacjach. Bo zaangażowanie jest zerowe, choc mieli się odkuwać za Levadie...
Sorry za OT