|
Czy Lech nie będzie miał wielkich pieniędzy to się chyba nie zgodzę oni myślę już teraz są bogatsi od nas, bo tak naprawdę nasza że tak powiem "bogatość" zależy od tego czy Boss będzie chciał sypnąć groszem czy nie. A wronki skasują lewego za 4-5 mln co nastąpi na pewno i do tego jest prawdopodobne, że ktoś się skusi Peszkę i już mają 7-8mln na transfery a z taką kasą to już mogą poszaleć chyba...
|