Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3354
Stary 18.04.2010, 12:36
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ja mam rok 2020 i od dobrych paru lat broni u mnie Skaba ,ma juz 35 lat ale gra na fenomenalnym poziomie.

Rok temu sprowadzilem do Wisly 18 latka z Nigerii Victora Bojali i napewno bedzie on nastepca Skaby bo juz ma ogromne mozliwwosci.

Moge jescze polecic Sergeya Kirsanova z Rosji ktorego sprowadzilem jakos w roku 2017 albo 2018.

Wydaje mi się, że Ci zawodnicy o których piszesz (nie licząc Skaby) to raczej newgeni ;P

Brkić - bardzo dobry bramkarz.
Odpowiedz cytując