63.5 Kg napisał(a):

Ja mam rok 2020 i od dobrych paru lat broni u mnie Skaba ,ma juz 35 lat ale gra na fenomenalnym poziomie.
Rok temu sprowadzilem do Wisly 18 latka z Nigerii Victora Bojali i napewno bedzie on nastepca Skaby bo juz ma ogromne mozliwwosci.
Moge jescze polecic Sergeya Kirsanova z Rosji ktorego sprowadzilem jakos w roku 2017 albo 2018.
|
Wydaje mi się, że Ci zawodnicy o których piszesz (nie licząc Skaby) to raczej newgeni ;P
Brkić - bardzo dobry bramkarz.