Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6798
Stary 18.04.2010, 12:33
Legia może zagrać z Jagiellonią na stadionie Polonii
http://www.legia.com/www/index.php?akt=14332

niektóre władze to jednak słabo swoje działania koordynują, to jak ktoś planował, żeby zwłoki ofiar katastrofy umieszczać na Torwarze to nie widział stadionu naprzeciw?


Odpowiedz cytując