Legia może zagrać z Jagiellonią na stadionie Polonii
http://www.legia.com/www/index.php?akt=14332
niektóre władze to jednak słabo swoje działania koordynują, to jak ktoś planował, żeby zwłoki ofiar katastrofy umieszczać na Torwarze to nie widział stadionu naprzeciw?