Temat: Premiership
Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 18.04.2010, 12:02
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
United miało farta, że nie wiem co city powinno wygrać 3-0 no ale nie wykorzystane sytuacje się mszczą co mnie ogromnie cieszy Mam nadzieje, że United obroni mistrza Chel$ea przegrała
Gdzieś ty tyle tych sytuacji dla City naliczył? Oni mieli chyba jeden celny strzał, w pierwszej połowie z wolnego co bramkarz United złapał w powietrzu.
Jak dla mnie to mimow wszytko United miało więcej sytuacji i bardziej klarownych i dlatego wygrali

Arselna można wykreślić. A Fabian kolejny błąd do kolekcji. Szkoda chłopaka.
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 18.04.2010 o godz. 15:51.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując