Gdzieś ty tyle tych sytuacji dla City naliczył? Oni mieli chyba jeden celny strzał, w pierwszej połowie z wolnego co bramkarz United złapał w powietrzu.
Jak dla mnie to mimow wszytko United miało więcej sytuacji i bardziej klarownych i dlatego wygrali
Arselna można wykreślić. A Fabian kolejny błąd do kolekcji. Szkoda chłopaka.