|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Kamil_mchw napisał(a): 
czy dzisiaj mpk kursuje normalnie jak w każdą niedziele chodzi mi dokładniej o 114...
|
Cytat:
[FONT=verdana][FONT='Arial','sans-serif']Komunikacja miejska w dniu 18 kwietnia 2010 roku (niedziela) będzie kursować według świątecznego rozkładu jazdy.[/FONT]
[FONT='Arial','sans-serif']Na liniach 4, 7, 19, 79, 40, 114, 152 i 304 będą wykonywane dodatkowe kursy. W razie potrzeby do obsługi innych linii kierowane będą dodatkowe autobusy i tramwaje.[/FONT]
[/FONT]
|
prosze barrdzo
|
|