Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 18.04.2010, 11:55
3rider napisał(a):Wyświetl post
Apropos kolejnej kontuzji Brozka... Problemy Brozinho zawdzieczamy Skorzy. Wiezli go na przeciwbolach i blokadach do granicy absurdu, a stop powiedzieli dopiero wtedy kiedy wystapilo ryzyko zerwania czegos tam przy pachwinie. Brozek jesien gral prawie w calosci z kontuzja. Dzieki temu zima glownie sie leczyl, a teraz efekty nieprzygotowania beda go nekac min przez takie urazy. Szkoda, kluczowy zawodnik jesli mamy obronic tytul, Brozinho w formie jest poza zasiegiem kazdego obroncy w lidze

Aktualna kontuzja Brożka to chyba wynik starcia z Mączyńskim na treningu. Więc bzdurą jest wymysł, że ta kontuzja jest winą Skorży.

Z oficjalną:
Cytat:
Gierki nie dokończył Paweł Brożek. W jednej z akcji zderzył się z Krzysztofem Mączyńskim. Krzysiek po krótkiej chwili wrócił do gry, natomiast Paweł zszedł z boiska z opatrunkiem na lewej nodze. Wychodząc z szatni „Brozio” zapewnił jednak, że wszystko jest w porządku.
Za eSKaWuKa:
Cytat:
Powodem jest kontuzja kolana, której napastnik nabawił się na piątkowym treningu. Na początku wydawało się, iż uraz jest niegroźny i Paweł już w sobotę wybiegnie na kolejne zajęcia.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując