krakow2009 napisał(a):

|
Wiślacy chodzi mi o przyspiewke Jesteśmy duma tego miasta !! kiedy i na jakim meczu był debiut tej wspanialej przyspiewki? 2 pytanie czy z Igloopolem Dębica Wisełka ma zgode kose czy neutral ? bo wisłoka z tego co wiem nie lubi sracovi!!(kosa na maxa) pozdr z Dębicy Tylko Wisła!!
|
Tak jak napisał Cinek debiut ''Jesteśmy dumą tego miasta'' na ŁKS-ie 8 listopada 2008 roku, wtedy też zadebiutowała przyśpiewka ''Święte barwy''