Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
Od: 12.2009
Offline
#
15633
18.04.2010, 10:22
Na zikit.krakow.pl powinno byc wszystko napisane...
19piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez 19piotrek06