krakow2009 napisał(a):

|
Wiślacy chodzi mi o przyspiewke Jesteśmy duma tego miasta !! kiedy i na jakim meczu był debiut tej wspanialej przyspiewki? 2 pytanie czy z Igloopolem Dębica Wisełka ma zgode kose czy neutral ? bo wisłoka z tego co wiem nie lubi sracovi!!(kosa na maxa) pozdr z Dębicy Tylko Wisła!!
|
z debica chyba neutral? ale tego nie jestem pewny
a jestesmy duma tego miasta to chyba uczylismy sie na LKSIe