maciekwislak17 napisał(a):

Ja miałem poprzednią wersje tej serii i powiem tak za tą cenę dobrych głośników do słuchania muzyki nie ma ale od tych bardziej bym polecał też tej samej firmy za podobną cenę serie SW grają ładniej, lepszy bas mają i lepiej wyglądają, są jednak sporo większe.