Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1830
Stary 17.04.2010, 21:02
^^ popieram. Walka między głównymi frakcjami politycznymi na naszym forum chyba już opróżniła magazyny z amunicją, więc ostro już nie powinno być.

Za to będzie przekomarzanie o ukradziony stolicy show i które miejsce i miasto w Polsce jest najlepsze, najgodniejsze, najbardziej zasłużone.


Odpowiedz cytując