|
^^ popieram. Walka między głównymi frakcjami politycznymi na naszym forum chyba już opróżniła magazyny z amunicją, więc ostro już nie powinno być.
Za to będzie przekomarzanie o ukradziony stolicy show i które miejsce i miasto w Polsce jest najlepsze, najgodniejsze, najbardziej zasłużone.
|