Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1828
Stary 17.04.2010, 20:38
Po raz kolejny prosba.
Jak widzicie glupi tmat to go nie podbijajcie, niech spadnie na sam dol.
Jak widzicie glupie posty to ich nie komentujcie, jest wiele innych, ciekawszych.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując