Temat
:
Premiership
Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa
Offline
#
318
17.04.2010, 20:21
a ja wole Kanonierów
tyle ze niestety raczej juz bez szans... a jak nie Arsenal to Chelsea niech wygra...
Zawsze Wierni i Odd
ani - WISŁY KRAK
ÓW chuligani !!
*Michael*
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do *Michael*
Znajdź inne posty napisane przez *Michael*