WiślakMyślenice napisał(a):

Intel Pentium IV - 3ghz * 2
Radeon X600pro 128mb, 128mb VRAM
2gb ram
Czy pójdzie mi na tym pes 10 na najwyższych detalach? sprawdzałem w ustawieniach i o karcie graficznej było na żółto z napisem BAD.
|
Właśnie grafikę masz za słabą. Reszta ok. U mnie na Geforcie 9600 GT 512mb śmiga elegancko. Wcale nie droga karta, a warto zainwestować.