Temat: Premiership
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 17.04.2010, 19:56
United miało farta, że nie wiem co city powinno wygrać 3-0 no ale nie wykorzystane sytuacje się mszczą co mnie ogromnie cieszy Mam nadzieje, że United obroni mistrza Chel$ea przegrała
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując