Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_WD
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
15615
17.04.2010, 19:14
brylant17
napisał(a):
Drodzy koledzy i koleżanki jest ten pył nad Krakowem? miał być w całej Polsce u mnie w mieście słoneczko i chmury deszczowe....
jest .
Kuba_WD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_WD
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_WD