Wyświetl pojedynczy post
krakow2009
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15609
Stary 17.04.2010, 18:38. zu
Wiślacy chodzi mi o przyspiewke Jesteśmy duma tego miasta !! kiedy i na jakim meczu był debiut tej wspanialej przyspiewki? 2 pytanie czy z Igloopolem Dębica Wisełka ma zgode kose czy neutral ? bo wisłoka z tego co wiem nie lubi sracovi!!(kosa na maxa) pozdr z Dębicy Tylko Wisła!!
Odpowiedz cytując