farciarz napisał(a):

Co sądzicie o dzisiejszym meczy Polaków ze Słowenią kurs na Polske bardzo duży
|
Pewnie dlatego, że nie mamy szans
Mnie ruskie oszukały. W ogóle od poprzedniej soboty nie mam głowy do niczego, więc daruję sobie na kilka dni buków, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Muszę ochłonąć po tym wszystkim. Może jutro jak wrócę z pogrzebu ujdzie ze mnie to całe napięcie.