Temat: Premiership
Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 17.04.2010, 15:41
Denerwują mnie wygrane drużyn których nie lubię w końcówkach

Ale przynajmniej jak Manu wygrywa w końcówce to widać że ci goście pracują na to i nie jest to tylko fart ale walka do końca. Nie to co Amica w poprzednim sezonie która tą jedyną akcję robiła w 90 minucie.
Odpowiedz cytując