Denerwują mnie wygrane drużyn których nie lubię w końcówkach
Ale przynajmniej jak Manu wygrywa w końcówce to widać że ci goście pracują na to i nie jest to tylko fart ale walka do końca. Nie to co Amica w poprzednim sezonie która tą jedyną akcję robiła w 90 minucie.