Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22397
Stary 17.04.2010, 15:10
przejęzyczyłem się

to nadal pozostaje do załatwienie bramkarz... główny
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Według mnie są obaj lepsi od Juszczyka... Zwłaszcza Jarosiński się ostatnio rozwinął przy Łaciaku
napisałem DWÓCH bramkarzy, czyli zamiast Juszczyka także, bo wątpię żeby przedłużyli z nim kontrakt

tofik napisał(a):Wyświetl post
Obydwu pogonimy Pawełka i Juszczyka , tak podejrzewam. Ciekawe kto będzie bronił i czy są już czynione jakieś przymiarki do podpisania nowego goalkeepera. Mocno w to wątpię jak zwykle będzie na łapu capu pod koniec okienka.
dlatego piszę lepszy Pawełek w garści niż przymiarki na bramkarza
poza tym łapu capu i tak brzmi optymistycznie
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 17.04.2010 o godz. 15:16.
Odpowiedz cytując