przejęzyczyłem się
to nadal pozostaje do załatwienie bramkarz... główny
maci0s napisał(a):

|
Według mnie są obaj lepsi od Juszczyka... Zwłaszcza Jarosiński się ostatnio rozwinął przy Łaciaku
|
napisałem DWÓCH bramkarzy, czyli zamiast Juszczyka także, bo wątpię żeby przedłużyli z nim kontrakt
tofik napisał(a):

|
Obydwu pogonimy Pawełka i Juszczyka , tak podejrzewam. Ciekawe kto będzie bronił i czy są już czynione jakieś przymiarki do podpisania nowego goalkeepera. Mocno w to wątpię jak zwykle będzie na łapu capu pod koniec okienka.
|
dlatego piszę lepszy Pawełek w garści niż przymiarki na bramkarza
poza tym łapu capu i tak brzmi optymistycznie