Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22395
Stary 17.04.2010, 14:33
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
jak mamy zostać z Jarosiewiczem i Kurto to może lepiej żeby jednak Pawełek został

chyba że ktoś naiwnie wierzy w sprowadzenie 2 bramkarzy w te lato

... mając na względzie wydarzenia z lat ostatnich

Jarosińskim jak już... Idź na trening... Według mnie są obaj lepsi od Juszczyka... Zwłaszcza Jarosiński się ostatnio rozwinął przy Łaciaku
Odpowiedz cytując