Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
Od: 12.2006
Offline
#
22395
17.04.2010, 14:33
szczebrzeszcz
napisał(a):
jak mamy zostać z Jarosiewiczem i Kurto to może lepiej żeby jednak Pawełek został
chyba że ktoś naiwnie wierzy w sprowadzenie 2 bramkarzy w te lato
... mając na względzie wydarzenia z lat ostatnich
Jarosińskim jak już... Idź na trening... Według mnie są obaj lepsi od Juszczyka... Zwłaszcza Jarosiński się ostatnio rozwinął przy Łaciaku
maci0s
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez maci0s