Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9163
Stary 17.04.2010, 13:52
^^^NIe rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. Nigdzie nikt nie piszę że automatycznie po otrzymaniu większego stadionu zaczną płynąć miliony.Umiejętny marketing, zainwestowanie w drużyne i kilka nazwisk przyciągających widzów, oragnizowanie dodatkowych imprez - koncerty,gale itp, wynajem pomieszczeń,skyboxów- to powoduje że stadion i klub może zarobić.Im większy i lepszy stadion tym więcej.
Jeśli team gra słabo ,marketingu nie ma, operator jest słaby - to i 10 tyś nie zapełni.Jeśli będziemy mieć dobrą drużyne, dobry marketing i dobrego operatora to ten stadion jest zdecydowanie za mały , jeśli przeciwnie - to za duży.Normalne - jak to w biznesie .O czym tu więcej pisać.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując