Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 17.04.2010, 13:35
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
W derbach z Cracovią w Pucharze Polski, Cleber, Marcelo, Głowacki :]
Tak, ale graliśmy wtedy 5 obrońcami. Chodzi mi o mecz gdzie oprócz trójki na środku nie było nikogo w linii obrony. (a mecz ten był w pucharze ekstraklasy )
Odpowiedz cytując