Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 17.04.2010, 13:27
Pamiętam przynajmniej jeden mecz, w którym Wisła zagrała trzema obrońcami. Postaram się go odszukać. Z tego co kojarzę, gra nie wyglądała wtedy najlepiej, dlatego Skorża porzucił ten pomysł.
Odpowiedz cytując