Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 17.04.2010, 13:23
skeba napisał(a):Wyświetl post
Było parę spotkań, w których zagraliśmy 3 obroncami, nie ten sezon, za Skorzy jeszcze.
Podaj przykład

skeba napisał(a):Wyświetl post
Naszą bolączką jest tylko i wylacznie skutecznosc pod bramka przeciwnika.
To nie lepiej poprawić skuteczność, zamiast zmieniać taktykę?
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 17.04.2010 o godz. 13:25.
Odpowiedz cytując