Kumpel ma takie, nadają jak złe
amauri1990 napisał(a):
|
Ktoś wie gdzie jutro mają stać telebimy? Prawda to ze w pobliżu krzyża katyńskiego jakiś?
|
podobno: łagiewniki, błonia, strona rynku po stronie ratusza, czyżyny dworzec
EDIT: maciekwislak17 - tak, mówił że jest bardzo zadowolony i poleca.