Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15600
Stary 17.04.2010, 13:00
Kumpel ma takie, nadają jak złe

amauri1990 napisał(a):
Ktoś wie gdzie jutro mają stać telebimy? Prawda to ze w pobliżu krzyża katyńskiego jakiś?
podobno: łagiewniki, błonia, strona rynku po stronie ratusza, czyżyny dworzec

EDIT: maciekwislak17 - tak, mówił że jest bardzo zadowolony i poleca.
Ostatnio edytowane przez Jot : 17.04.2010 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując